global preloader
zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na základě uživatelských hodnocení pro vás srovnáváme nejlepší produkty, které můžete na trhu najít. A to ať už se jedná o mobilní telefony, notebooky nebo služby jako například seznamky.

V tomto lehce erotickém magazínu/katalogu produktů můžete narazit na hodnocení a doporučení uživatelů ohledně erotických výrobků. Můžete zde nalézt např. sekce pro muže: "umělá vagína", nebo pro ženy: "vibrátor".

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Retro šaty

Tzv. pin-up styl se v poslední době velmi rozšířil. Hlavním cílem retro šatů v pin up stylu je zdůraznit ženskost. Nejvíce se v tomto oblečení budou cítit vnadné ženy „krev a mlíko“ se zdravým sebevědomím. V retro šatech pin up totiž jen tak do davu nezapadnete. Většinou mají jasnou a sytou barvu, se kterou na první pohled upoutáte. Retro šaty jsou střiženy tak, že jsou zdůrazněny ženské partie, jako jsou ňadra, zadeček a boky. V hravých barvách, jako je červená, žlutá, modrá, růžová pak vyniknou hravé puntíky nebo kostičky. Jakýmsi protikladem pin up stylu jsou usedlé retro šaty, které jste mohla vidět například ve filmu Pomáda.

V takovém stylu se ženy oblékají jako poslušné holčičky, do pastelových barev a decentních tvarů. Retro šaty mají většinou širokou sukni a splývavý střih, popřípadě mohou mít u krku límeček.

Sedmdesátá léta retro styl

U let sedmdesátých už se tolik na barvy nehraje. Šaty jsou usedlejšího charakteru, výstřihy nejsou tak velké, vysoký pas ale přesto zdůrazňuje boky. Doba dětí květin si už nezakládá na výrazných barvách, spíše na přírodně laděných do hnědé, vínové, zelené nebo tmavě žluté. Šaty jsou pohodlné, vzdušnější, nejsou tak výrazné a upnuté. Ženskost jde víceméně stranou, retro šaty sedmdesátých let jsou sice na tělo, ale ne tak, aby zdůraznili tvar postavy. Častější jsou volnější střihy, pod kterými se postava dá spíše jen tušit. Mezi oblíbené vzory patří kruhy, květiny a pruhy – vše vzájemně se prolínající.

Módní kreace let osmdesátých

V osmdesátých letech se do popředí opět dostává ženská smyslnost. Do módy přicházejí různé kreace, jejichž cílem je se co nejvíce odlišit od davu. „Diskotékový styl“ retro šatů upoutává pozornost nejen střihem a barvou, ale také výraznými doplňky. Hitem jsou kratší šaty na tělo v lesklých a sytých barevných provedeních. A čím více barev, tím více retro. Stylem osmdesátých let jsou rozježené vlasy a oblečení často si libující v kontrastech. Šaty jsou v pase většinou upnuté a poté se rozšiřují do od těla odstávající krátké sukně. Vrchní část retro šatů v osmdesátých letech je úzká a připomíná trikot na cvičení. Zvýrazněny jsou tak ženská prsa a ploché bříško.

Velikost: Vše
472
6 849
Obchod: Vše
preloader