global preloader
zavřít

Najděte osobního trenéra ve vašem městě, vyhledejte posilovnu a začněte cvičit! Poskytujeme tréninkové plány, jídelníčky a další!

Na základě uživatelských hodnocení pro vás srovnáváme nejlepší produkty, které můžete na trhu najít. A to ať už se jedná o mobilní telefony, notebooky nebo služby jako například seznamky.

V tomto lehce erotickém magazínu/katalogu produktů můžete narazit na hodnocení a doporučení uživatelů ohledně erotických výrobků. Můžete zde nalézt např. sekce pro muže: "umělá vagína", nebo pro ženy: "vibrátor".

Pokud hledáte ubytování po České republice, rozhodně nesmíte minout náš portál, kde můžete najít jak seznam hotelů, tak i místa, kam se můžete v daných městěch podívat. Popřemýšlejte například o výletu do a následném ubytování v Brně, Olomouci nebo Mikulově.

Šaty na ples

Každá žena od mala sní o tom, že se jednoho dne stane princeznou. Jenomže pak přijde prozření a s ním kalhotový kostýmek do kanceláře. Ne, že by takové oblečení nebylo hezké, ale nejsou to krásné šaty a korunka na hlavě. A právě proto je plesová sezóna pro každou ženu tak důležitá, protože alespoň párkrát v roce se může stát opravdovou královnou. Abyste ale ostatní „poddané“ oslnila svým dokonalým outfitem, je potřeba si promyslet, jaké šaty si na takovou slávu obléknout. Každé šaty se hodí k jiné postavě, a také něco jiného nabízejí.

Vybírejte tedy s rozvahou, abyste na plese nejen dobře vypadala, ale mohla se také pohybovat a hlavně dýchat – což některé šaty opravdu neumožňují.

Alá mořská panna

Takto se říká šatům, které jsou užší zhruba do délky po kolena a poté se rozšiřují – připomínají totiž ocas mořské panny. Tyto šaty jsou vhodné především pro ženy s postavou přesýpacích hodin, které mají úzký pas a širší boky. Jejich postava v plesových šatech typu mořské panny vynikne. Zároveň tyto plesové šaty poukážou na vaše bříško a ňadra, většinou se totiž dělají bez ramínek. Pokud tedy nechcete k těmto partiím moc upoutávat pozornost, zvolte raději jiný typ plesových šatů.

Na ples dorazila Popelka

Pro Popelku jsou typické šaty s širokou sukní. V těchto plesových šatech se dá schovat v podstatě cokoliv. Je jedno jestli máte lýtka jako párátka, nebo větší bříško či se vám jenom nechce holit nohy, v plesových šatech této velikosti to nikdo nepozná. Jistou nevýhodou plesových šatů stylu Popelky je, že mají často ve spodním lemu sukně obruč, aby vypadaly nadýchanější, ale zároveň také nedovolí, aby se k vám někdo příliš přiblížil. S délkou těchto plesových šatů mají zase trochu problém páni při tanci, jelikož stačí málo a přišlápnou vám je.

Sněhurčiny plesové šaty

Třetím typem šatů jsou šaty stylu Sněhurky. Ty vaše samozřejmě mohou být více nazdobené a jinak barevné, ale střih je stejný. Jsou pohodlné a především se v nich dá perfektně tancovat. Jestli to tedy chcete na parketu rozpálit, určitě volte plesové šaty stylu Sněhurky. Hodí se jak pro postavy štíhlejšího typu, tak i trochu bujnějšího tvaru. Ženy s mohutnějším poprsím by měly volit široká ramínka nebo plesové šaty bez ramínek. Větší bříško je vhodné schovat do šatů, které se budou rozšiřovat hned po prsy.

Úzké šaty podle Pocahontas

I v krátkých popřípadě úzkých šatech na ples se můžete prohlašovat za princeznu – vždyť Pocahontas je nosila taky. Do takových plesových šatů byste se měla obléknout, pokud nechcete nic skrývat. V úzkých šatech popřípadě koktejlkách tohoto totiž zase tolik neschováte. Vynikne v nich vaše postava i ženské přednosti a oproti výše psaným plesovým šatům vám v nich určitě nebude takové horko. Pokud chcete tancovat, u dlouhých úzkých šatů volte větší rozparek.

Velikost: Vše
559
4 599
Obchod: Vše
preloader
Béžovo-černé krajkované šaty VILA Gabyn

Notice: unserialize(): Error at offset 0 of 1 bytes in /var/www/eleganter/prod/wp-content/themes/eleganter/templates/loop-product.php on line 21

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/eleganter/prod/wp-content/themes/eleganter/templates/loop-product.php on line 23
579 Kč
preloader